•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Januarie 2019

     
Dinsdag 1  NUWEJAAR
Woensdag 2  
Donderdag 3  
Vrydag 4  
Saterdag 5  
Sondag 6  
Maandag 7 SKOOL BEGIN - Onderwysers
Personeelvergadering
Graadhoofdevergadering
Dinsdag 8  INLIGTINSESSIE  -  Nuwe ouers 12:00 (Suidsaal)
Vakhoofdevergadering
Sportafrigtersvergadering
Woensdag 9 SKOOL BEGIN - Leerders 07:30
Matriekafskeid ouers vergadering 17:30 (Suid personeelkamer) 
Donderdag 10 Ondersteunersklub:  Vergadering (Bestuursverkiesing) 
Vrydag 11 Gr. 8:  Oriëntering
SOKKIE:  Rugby 
Saterdag 12 Gr. 8:  Oriëntering 
Sondag 13

 

Maandag
14 Gr. 8:  Konsert  -  18:00
Dinsdag 15 KRIEKET 0.15 LIGA:  HD vs HU (HU)
Swemgala
Woensdag 16

MASSA ATLETIEK:  14:00 - 17:30
TENNIS:  NK Proewe

Donderdag 17 KRIEKET 0.19 LIGA:  HD vs Saul Dalmon (Tuis)
TENNIS: NK Proewe
Vrydag 18 TENNIS:  NK Proewe
SKAAK:  Kamp, spanbou en proewe
Saterdag 19 TENNIS: NK Proewe
SKAAK:  Kamp, spanbou en proewe
Sondag 20 SKAAK:  Kamp, spanbou en proewe 
Maandag 21 KYKNET TIENERTONEEL:  Sluitingsdatum inskrywings    
Dinsdag
22 KRIEKET 0.15 LIGA: HD vs Kenhardt (Kenhardt) 
Woensdag 23 KLEUREATLETIEK:  07:00
Donderdag
24 KRIEKTET 0.19 LIGA:  HD vs KEIMOES (Keimoes)
Vrydag 25 UITNAWEEK
Saterdag 26

UITNAWEEK

Sondag 27 UITNAWEEK
Maandag 28  
Dinsdag 29 KRIEKET0.15 LIGA:  FINAAL
Woensdag 30 MATRIEKBRAAI:  17:30
RUGBY:  Vlok Cilliers Rugbykursus
Dinsdag
31
Top 10 Akademiese funksie
RUGBY:  Vlok Cilliers Rugbykursus
Manne aand saam met Vlok Cilliers

Februarie 2019

Vrydag
1  
Saterdag 2 ATLETIEK:  Diamantveld Uitnodigingsbyeenkoms
KARWAS GR. 11
TENNIS:  De Aar
Sondag
3

 

Maandag 4

Vakverandering Gr. 10 en 11 sluit vir kwartaal 1
Skole Bloedbank 

Dinsdag
5  
Woensdag 6 ATLETIEK:  Dawid Kruiper Streeksbyeenkoms
Donderdag 7 KRIEKET 0.19 LIGA:  Finaal
Vrydag
8 WINTERSPORTPROEWE
KRIEKET:  ZFM Proewe 0.15 (HU)
SKIET:  Liga 1 (Hotazel)
VRL VERKIESING
Saterdag 9 WINTERSPORTPROEWE
ATLETIEK:  Hartswater Top 20
SKIET:  Liga 1 (Hotazel)
Sondag 10
Maandag 11 WINTERSPORTPROEWE 
NETBAL:  Elize Kotzé Afrigtingskursus
Dinsdag 12 NETBAL:  Elize Kotzé Afrigtingskursus
Woensdag 
13  
Donderdag 14 Valentynsdag - Leerlingraad
Vrydag 15 KRIEKET 0.19 LIGA:  ZFM Proewe (HU)
ATLETIEK:  ZFM Distriksbyeenkosm - L/S en H/S
VALENTYNSOKKIE
Saterdag 16 MEJ. VELTIELAND: Ma-en-dogter Tee
Sondag 
17  
Maandag 18
Dinsdag 
19  
Woensdag 20 Brugbou:  Skolekompetisie 
Donderdag 21  
Vrydag 22 UITNAWEEK
ATLETIEK:  AFM - Namibië Interatletiek (Upt)
SKAAK:  Grey Kollege Skaakkampioenskappe
Saterdag 23

ATLETIEK:  ZFM - Namibië Interatletiek (Upt)
HOKKIE:  Astro Toernooi (Kimberley)
RUGBY, HOKKIE EN NETBAL:  Vasbyt - 0.19
SKAAK:  Grey Kollege Skaakkampioenskappe
UITNAWEEK

Sondag 24 UITNAWEEK 
Maandag 25 Gr. 8 - 12 Toetsreeks begin
Dinsdag 26
Woensdag 
27  
Donderdag 28

Maart 2019

Vrydag 1 Sokkie (Hokkie)
SKIET:  Interprovinsiale Proewe Upington (LON)
Saterdag 2

DUINEVELD SPORTDAG
ATLETIEK:  NK Kampioenskappe - L/S en H/S (Upington)
SKIET:  Interprovinsiale Proewe Upington (LON)
TENNIS:  Dogters na Fichartdpark

Sondag 3  
Maandag 4 NETBAL:  Steeksproewe
NETBAL:  Liga uitspele begin 
Dinsdag 5 English Olimpiad
RUGBY:  0.19 na Loftus
NETBAL:  Streeksproewe
 
Woensdag 6 RUGBY: 0.19A na Loftus
NETBAL:  Streekproewe 
Donderdag 7 NETBAL:  Streekproewe 
Vrydag 8 NETBAL:  Streekproewe
Saterdag 9 DIAMANTVELD SPORTDAG (Netbal en Hokkie)
HOPETOWN-MARLOW SPORTDAG (Rugby)
HOKKIE:  DF Malan - 0.14
STAATSPORTDAG
Sondag 10 HOKKIE: DF Malan - 0.14
Maandag 11
Dinsdag 12 Gr. 8 - 12 TOETSREEKS EINDIG
HOKKIE:  Duineveld Hokkie kursus
RUGBY:  0.19B Kaap toer 
Woensdag 13 HOKKIE:  Duineveld Hokkie kursus
RUGBY:  0.19B Kaap toer 
Donderdag 14 HOKKIE:  Duineveld Hokkie kursus
RUGBY:  0.19B Kaap toer  
Vrydag 15 SKOOL SLUIT
HOKKIE:  Duineveld Hokkie kursus
RUGBY:  0.19B Kaap toer 
RUGBY:  1ste na Oakdale
              0.14 en 0.16 na Paarl Gim
              0.15 na Boys High  tot 20 Maart
Saterdag 16 NETBAL:  Waterkloof (0.14 - 0.18) tot 21 Maart
HOKKIE:  1ste Seuns en 1ste Meisies na George 0.16 na George tot 22 Maart
Sondag 17  
Maandag 18  
Dinsdag 19  
Woensdag 20
Donderdag 21

ATELETIEK:  Nasionale Kampioenskappe (PE) - 23 Maart

Vrydag 22
Saterdag 23
Sondag 24
Maandag 25
Dinsdag 26
Woensdag 27  
Donderdag 28 HOKKIE: 0.16 na Hermanus
Vrydag   29   HOKKIE:  0.16 na Hermanus 
Saterdag 30 HOKKIE: 0.16 na Hermanus
Sondag
31

April 2019

Maandag 1
Dinsdag 2 SKOOL BEGIN
RUGBY:  Oranje Unie Proewe
NETBAL:  Distriksproewe
Woensdag 3
Donderdag
4  
Vrydag 5

RUGBY:  Griekwas Platteland Proewe
HOKKIE:  Platteland Proewe (Upington)
NETBAL:  Provinsiale Proewe (Robyne)
SKIET:  Liga 2 (HU)
Vakveranderings Gr. 10 en 11 sluit vir 2019 

Saterdag
6

RUGBY:  Griekwas Platteland Proewe
HOKKIE:  Platteland Proewe (Upington)
NETBAL:  0.15, 0.16, 0.17 EN 0.18 ZFM Proewe (HU)
SKIET:  Liga 2 (HU)
Seodin/Kathu Sportdag

Sondag 7
Maandag
8 OUERAAND 18:00 in Suidsaal 
Dinsdag 9
Woensdag
10  
Donderdag 11 OPEDAG

Vrydag

12 RUGBY:  Griekwas Finale Proewe
HOKKIE:  Griekwa Proewe (Kimberley)
SKIET:  SANSSU Proewe (Tzaneen)
Saterdag 13

RUGBY:  Griekwas Finale Proewe
HOKKIE:  Griekwa Proewe (Kimberley)
SKIET:  SANSSU Proewe (Tzaneen) 
REDENAARS: Uitdunne (Fanie Malan)

Sondag
14  
Maandag 15
Dinsdag
16 MEJ. VELTIELAND
Woensdag 17 Gr. 12 Hamlet Toer
Donderdag
18 Gr. 12 Hamlet Toer 
Vrydag 19 GOEIE VRYDAG
SKIET:  Kompetisie 
Gr. 12 Hamlet Toer
Saterdag
20

SKIET:  Kompetisie

Sondag 21

SKIET:  Kompetisie 

Maandag
22 FAMILIEDAG
SKIET:  Kompetisie 
Dinsdag 23
Woensdag
24
Donderdag 25
Vrydag 26 UITNAWEEK
SKIET:  Liga 3 (Landboudal)
Saterdag 27 VRYHEIDSDAG
UITNAWEEK
SKIET:  Liga 3 (Landboudal)
Sondag 28 UITNAWEEK
Maandag 29  
Dinsdag 30  

 


SPORTTOERE
28 Mrt - 5 Apr  Hokkie o/19 M  - Kaap
28  Mrt - 2 Apr:
Netbal o/19 A + B  -Waterkloof  -  Pretoria
2 Mei - 5 Apr:
Netbal o/19 A + B - Potchefstroom
30 Mrt - 2 Apr :
Netbal o/14, 15 + 16 A - Potchefstroom
29 Mrt - 5 Apr:
Rugby o/19 A + B George 

Mei 2019

Woensdag 1 WERKERSDAG
TONEEL:  KykNet Nasionale Toneekompetisie
NETBAL:  Wildeklawer - 0.19
Donderdag 2 NETBAL:  Wildeklawer - 0.19
Theatre Production: Interview with Shakespeare
Vrydag
3 NETBAL:  Wildeklawer - 0.19
Saterdag 4 NETBAL:  Wildeklawer - 0.19
TONEEL:  KykNet Tienertoneel:  Finale rondte
Sondag
5 NETBAL:  Wildeklawer - 0.19
KykNet Tienertoneel:  Finale rondte
Maandag 6 Skole Bloedbank
Dinsdag
7 NETBAL:  Liga Streeksuitspele 
Woensdag 8 VAKANSIEDAG:  NASIONALE VERKIESING
NETBAL:  Liga Streeksuitspele 
Donderdag
9 NETBAL:  Liga Streeksuitspele 
Vrydag 10 REDENAARS:  Semi-finale (LON)
NETBAL:  Liga Streeksuitspele
Saterdag
11

KLEIN INTERJOL (Tuis)

Sondag 12  
Maandag
13 NETBAL:  Liga Distriksuitspele  
Dinsdag 14 NETBAL:  Liga Distriksuitspele  
Woensdag
15

NETBAL:  Liga Distriksuitspele 

Donderdag 16 NETBAL:  Liga Distriksuitspele 
Vrydag
17 EISTEDDFOD:  Calvinia
SOKKIE:  (Tennis en Atletiek)
NETBAL:  Liga Distriksuitspele 
Saterdag 18 NOORD-KAAP INTERSKOLE (Tuis)
Sondag
19  
Maandag 20 Gr. 8 - 12 EKSAMEN BEGIN
KOOR:  ATKV Applous Streeksfees 
Dinsdag
21 ATKV:  Afrikaans Senior Olimpiade 
Woensdag 22  
Donderdag
23
Vrydag 24 UITNAWEEK
SKIET:  Kamp
Saterdag
25 UITNAWEEK
RUGBY:  Bondedag (Welkom)
SKIET:  Kamp
Sondag 26

UITNAWEEK

Maandag
27  
Dinsdag 28
Woensdag   29  
Donderdag 30
Vrydag 31