•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Jaar Program

Januarie 2019

     
Dinsdag 1  NUWEJAAR
Woensdag 2  
Donderdag 3  
Vrydag 4  
Saterdag 5  
Sondag 6  
Maandag 7 SKOOL BEGIN - Onderwysers
Personeelvergadering
Graadhoofdevergadering
Dinsdag 8  INLIGTINSESSIE  -  Nuwe ouers 12:00 (Suidsaal)
Vakhoofdevergadering
Sportafrigtersvergadering
Woensdag 9 SKOOL BEGIN - Leerders 07:30
Matriekafskeid ouers vergadering 17:30 (Suid personeelkamer) 
Donderdag 10 Ondersteunersklub:  Vergadering (Bestuursverkiesing) 
Vrydag 11 Gr. 8:  Oriëntering
SOKKIE:  Rugby 
Saterdag 12 Gr. 8:  Oriëntering 
Sondag 13

 

Maandag
14 Gr. 8:  Konsert  -  18:00
Dinsdag 15 KRIEKET 0.15 LIGA:  HD vs HU (HU)
Swemgala
Woensdag 16

MASSA ATLETIEK:  14:00 - 17:30
TENNIS:  NK Proewe

Donderdag 17 KRIEKET 0.19 LIGA:  HD vs Saul Dalmon (Tuis)
TENNIS: NK Proewe
Vrydag 18 TENNIS:  NK Proewe
SKAAK:  Kamp, spanbou en proewe
Saterdag 19 TENNIS: NK Proewe
SKAAK:  Kamp, spanbou en proewe
Sondag 20 SKAAK:  Kamp, spanbou en proewe 
Maandag 21 KYKNET TIENERTONEEL:  Sluitingsdatum inskrywings    
Dinsdag
22 KRIEKET 0.15 LIGA: HD vs Kenhardt (Kenhardt) 
Woensdag 23 KLEUREATLETIEK:  07:00
Donderdag
24 KRIEKTET 0.19 LIGA:  HD vs KEIMOES (Keimoes)
Vrydag 25 UITNAWEEK
Saterdag 26

UITNAWEEK

Sondag 27 UITNAWEEK
Maandag 28  
Dinsdag 29 KRIEKET0.15 LIGA:  FINAAL
Woensdag 30 MATRIEKBRAAI:  17:30
RUGBY:  Vlok Cilliers Rugbykursus
Dinsdag
31
Top 10 Akademiese funksie
RUGBY:  Vlok Cilliers Rugbykursus
Manne aand saam met Vlok Cilliers

Februarie 2019

Vrydag
1  
Saterdag 2 ATLETIEK:  Diamantveld Uitnodigingsbyeenkoms
KARWAS GR. 11
TENNIS:  De Aar
Sondag
3

 

Maandag 4

Vakverandering Gr. 10 en 11 sluit vir kwartaal 1
Skole Bloedbank 

Dinsdag
5  
Woensdag 6 ATLETIEK:  Dawid Kruiper Streeksbyeenkoms
Donderdag 7 KRIEKET 0.19 LIGA:  Finaal
Vrydag
8 WINTERSPORTPROEWE
KRIEKET:  ZFM Proewe 0.15 (HU)
SKIET:  Liga 1 (Hotazel)
VRL VERKIESING
Saterdag 9 WINTERSPORTPROEWE
ATLETIEK:  Hartswater Top 20
SKIET:  Liga 1 (Hotazel)
Sondag 10
Maandag 11 WINTERSPORTPROEWE 
NETBAL:  Elize Kotzé Afrigtingskursus
Dinsdag 12 NETBAL:  Elize Kotzé Afrigtingskursus
Woensdag 
13  
Donderdag 14 Valentynsdag - Leerlingraad
Vrydag 15 KRIEKET 0.19 LIGA:  ZFM Proewe (HU)
ATLETIEK:  ZFM Distriksbyeenkosm - L/S en H/S
VALENTYNSOKKIE
Saterdag 16 MEJ. VELTIELAND: Ma-en-dogter Tee
Sondag 
17  
Maandag 18
Dinsdag 
19  
Woensdag 20 Brugbou:  Skolekompetisie 
Donderdag 21  
Vrydag 22 UITNAWEEK
ATLETIEK:  AFM - Namibië Interatletiek (Upt)
SKAAK:  Grey Kollege Skaakkampioenskappe
Saterdag 23

ATLETIEK:  ZFM - Namibië Interatletiek (Upt)
HOKKIE:  Astro Toernooi (Kimberley)
RUGBY, HOKKIE EN NETBAL:  Vasbyt - 0.19
SKAAK:  Grey Kollege Skaakkampioenskappe
UITNAWEEK

Sondag 24 UITNAWEEK 
Maandag 25 Gr. 8 - 12 Toetsreeks begin
Dinsdag 26
Woensdag 
27  
Donderdag 28